Moda

Düz Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Düz Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Moda dünyasında ayakkabıların önemli bir yeri vardır. Her dönemde yeni modellerle karşımıza çıkan ayakkabılar, birbirinden şık çözümler sunmaktadır. Bu konuda tasarımcılar yeni modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. 2015 Sonbahar ayakkabı modası göz önüne alındığındadüz ayakkabılar nasıl seçilmelidir sorusunun ön plana çıktığını görüyoruz.

Düz Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Ayakkabılarda topuk konusu oldukça önemlidir ancak boy konusunda sorun yaşamayan bayanlar, genellikle düz ayakkabılar konusunu tercih etmektedir. Kullanım rahatlığıyla ön plana çıkan bu ayakkabılar, son yıllarda gündeme gelmektedir. Bu konuyla ilgili tercih yaparken önemli noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Düz ayakkabılar konusunda tercihte bulunurken bu sezon öne çıkan modelin sivri burunlu modeller olduğunu unutmamanız gerekmektedir. Sivri burunlar ile birlikte şık bir görüntü ortaya çıkaran bu tarz ayakkabılarda bilekten bağlamalı modellerin ön plana çıktığını görüyoruz. Ayrıca ayak üstünden bağlamalı modeller de yeni ve revaçta olan modeldir.

Düz Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Düz ayakkabılar konusunda renk tercihi ise genellikle koyu renkler olmaktadır. Koyu yeşil ve kahverenginin ön plana çıktığı bir dönemdeyiz. Hemen her kıyafet ile kombinlenebilen bu ayakkabılar ile zarif bir görüntü yakalamanız da mümkündür. Bu ayakkabılar ile sade bir şıklık elde edebilirsiniz.

Düz ayakkabılar ile şıklığınızı tamamlamanız mümkündür. Bu tarz ayakkabılar ile hem modayı yakından takip edecek hem de önemli bir alternatif elde etme imkanı yakalayacaksınız. Birbirinden önemli firmaların yeni sezon modellerini inceleyerek en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu