Güzellik

Rujunun Rengi Erkeklere Ne Anlatıyor

Günümüzde artık bazı şeyler, vücut dili ile ortaya çıkıyor ve tüm anlaşmalar ona göre hayat buluyor. Sözlü ve yazılıdan ziyade yapılacak olan bir jest veya mimik, tüm olan biteni anlatmaya yetiyor. Bu durum, günümüzde biraz daha gelişmeye başladı. Gelişmeye başlaması ile birlikte, bir yerlere mesaj verme durumu ortaya çıktı.

Rujunun Rengi Erkeklere Ne Anlatıyor
Rujunun Rengi Erkeklere Ne Anlatıyor

Bu noktada özellikle bayanlar, yaptıkları makyajlar ile bazı zamanlar karşı cinse mesaj veriyor ve adeta vücut dilinin bir başka versiyonunu gözler önüne seriyorlar. Dudaklarına sürdükleri ruj ile bazı etkileşimlerin ortaya çıkması sağlanıyor ve sonucunda bir haberleşme durumu ortaya çıkıyor. Örnek verelim ve bu şekilde devam edelim, rujunun rengi pembe olan bir bayan, hem maceracı hem de romantik olduğunun mesajını, karşı tarafa veriyor demektir.

Rujunun Rengi İle Verilen Mesajlar

Kelimeler ile ifade etmeden, tek hareketle o kadar anlamın ortaya çıkmasını sağladı. Turuncu dudaklı olan bir bayan ise, eğlenceli bir kişiliğe sahip olduğunu yansıtıyor. Bu rengi bir bayanda görürseniz, onun hakkında düşüneceğiniz nokta bu olmalıdır.

Ruj renkleri ve anlamları
Ruj renkleri ve anlamları

Aşkın ve tutkunun rengi olan kırmızı ise, bambaşka etkilerin ortaya çıkmasına neden olacaktır. Rujunun rengi kırmızı olan bir bayan, bir erkeği etkilemenin en kolay yoludur. Yalnız burada dikkat edilmesi gereken nokta, bu renkte aşırıya kaçmamak olmalıdır. Aşırıya kaçınılması durumunda, mesaj vereceğiniz erkek arkasına bile bakmadan, sizden uzaklaşma yolunu seçecektir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bencede kesinlikle ruj seçimi en önemli şeylerden biri bir bayanda. Ne aşırıya neden hiç görünmeyen bir ruj seçimi sağlıklı olmuyor. İnsanların özellikle bayanların vücut dili ile anlatmak istedikleri çok fazla şey vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu