Moda

2014-2015 Sonbahar Kış Bayan Modası

Moda sürekliliği olan, sıcaklığı daima değişen ama düşmeyen bir kavramdır. Modayı tam anlamı ile hayatına yansıtan bir bayan, her anlamda başarıya ulaşacaktır. Sıcak yaz aylarını geride bıraktık, kışın habercisi niteliğinde olan yağmurlar başladı. Artık sandaletler, kısa şortlar, kısa abiyeler ve kolsuz modeller, bir daha ki yaz günlerine kadar, dolaplara kaldırılacak ve bir süre inzivada olacaklardır.

2014-2015 Sonbahar Kış Bayan Modası
2014-2015 Sonbahar Kış Bayan Modası

Sonbahar Kış Önerileri

Onların yerini, kış giysileri alacak ve yenilikler kış ayları ile birlikte hayatımıza da giriş yapacaktır. Bu noktada Sonbahar Kış modası, oldukça önemlidir. Bu aylarda tercih edilecek olan ürünleri, şimdiden belirlemeli ve ona göre alışverişimize başlamalıyız. Modanın gerisinde kalacak, tüm davranışlardan kaçınmalıyız. Bu da sıkı bir moda takibi ile olur, burada bende bu dönemlerde, giyilecek olan giysilerden biraz bahsetmek istiyorum.

Özellikle bu dönemde, bir nostalji rüzgarının etkisinde kalacak bayanlar, altmışlı yıllara gidecekler ve o zaman ki kadınların tercihlerine bürünecekler. Kısa elbiseler, uzun çizmeler ve geniş yakalar, bayanlarda nostaljinin ortaya çıkmasına neden olacaktır. Bunun yanı sıra tercih edilmesi gereken bir diğer ürün ise, anoraklardır. İç malzemesi elyaf ve kuş tüyü olan bu giysiler, sıcak tutacak etkilere sahiptir.

2014-2015 Sonbahar Kış Bayan Modası
2014-2015 Sonbahar Kış Bayan Modası

Ortaya çıkan bu iki ürün noktası Sonbahar Kış modasını yansıtması bakımından, oldukça önemlidir. Sizlerde fikirlerimize kulak verin, bu fikirler ile kışa hazırlıklı girin ve modanın nabzını tutun. Moda ile birlikte, sizler de değişim geçirin, inanın mutlu olacaksınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu