Burçlar

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Tutkuları ile ön plana çıkan akrep burçları bu hafta sizi bekleyen tüm gelişmelerden haftalık burç yorumları sayesinde haberdar olabilirsiniz.

Akrep Burcu Kadını Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta akrep burcu için son derece değişim hissi içerisinde geçer. Akrep burcu kadınının en genel özelliğini duygularını uçlarda yaşamasıdır. Akrep burçları eğer seviyorsa bunun oldukça yoğun bir şekilde gösterir. Ancak sevgisi artık bir hırsa dönüşüyorsa biran önce akrep burçlarının zehrinden uzaklaşmak gerekir. Bu nedenle de hem sevdiğini en fazla mutlu eden hem de ondan korkulması gereken burç akrep burcudur.

Akrep burcu kadınları bu hafta değişim fikrinin rüzgârına kapılır. Her alanda kendilerini değiştirmek isterler. Bunun için de bu hafta eskiyen her şeyin akrep kadınlarının hayatlarından çıktığı bir hafta olur. Öncelikle kullanılmayan eşyalarınızı bu hafta ortadan kaldırırsınız. Size gereksiz gelen her şey çöpü boylar. Akrep burcu kadını değişim ve eskiden kurtulma hareketine sadece eşyaları dâhil etmez. Haftanın ortasından itibaren değiştirmek istediğiniz kişileri de tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Size sıkıntı veren ilişkinizden ya da sürekli rahatsız olduğunuz arkadaşlarınızdan bu haftaya kurtulmaya çalışacaksınız.

Akrep burcunun her şeyi değiştirme isteği kişileri de etkiler. Bu hafta pek çok konuda kendinizi bir yenilik içerisinde bulmak istiyorsunuz. İş değişikliği nedeni ile de yeni işinizde son derece memnun bir ortam da yakalayabilirsiniz.

Akrep Burcu Erkeği Haftalık Burç Yorumu

Akrep burcu erkekleri de yenilik isteği ile bu hafta oldukça farklı günler geçirir. Arkadaşlarınızdan kimi dost kimin ise düşman olduğunu bu hafta daha iyi anlayabilirsiniz. Akrep burcu erkeği bu haftanın sonlarına doğru bazı sağlık sorunları ile karşı karşıya gelebilir. Oldukça dikkat ederek sağlık sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu