Moda

Mango 2015 Kış Renkleri

Henüz yaza bile girmemişken 2014-2015 sonbahar kış modasına ait koleksiyonların bir biri görücüye çıkmıştı. Moda dünyasının büyük isimlerinden Mango tarafından oluşturulan 2014-2015 mango koleksiyonu içinde yer alan özel detaylar ile sıcacık ve renkli bir şıklı yaşanacağı kesin. Mangonun kış koleksiyonda öne çıkan renkler baktığımızda kış mevsiminin vazgeçilmez rengi siyahın yanında sıkça gri, camel ve canlı kırmızı tonunun da kullanıldığı görülmekte.

Mango Kış Koleksiyonu
Mango Kış Koleksiyonu

Diğer büyük markalarla birlikte Mango 2015 sonbahar kış sezonuna damga vuran maskülen parçalar çarpıcı biçimde ön planda. Doğadan ilhamla doğal tonların ve çizgilerin ışığında hazırlanmış olan Mango sonbahar-kış koleksiyonu içinde sıklıkla rastlanan palto ve kabanlar daha düz fakat daha belirgin şık hatları ile dikkat çekmekte.

Mango Kış Koleksiyonu
Mango Kış Koleksiyonu

Mango 2015 Kış Renk ve Desenleri

Renk uyumu içinde geometrik desenler ya da sade çizgilerin yer aldığı Mango kış koleksiyonu içinde çoğunlukla irili ufaklı ekose desenlerin tercih edildiğini görmekteyiz. Kullanıldığı alan kattığı hareketle birlikte özel bir şıklık yaratan ekose desenler genel olarak tüm koleksiyonun odak noktası olmakta. Mango markasının klasikleşmiş hatları üzerinde ufak tefek özgün değişiklikler ile oluşturulmuş 2014-2015 kışı Mango koleksiyonu salaş tarzda hırka ve kazakların yanı sıra kargo pantolonlar ve uzunlu kısalı farklı desenlerdeki şık palto gibi pek çok özel parçadan oluşmakta. Günlük giysi parçalarında çokça kullanılmış olan askeri ve maskülen hatlar ile birlikte gece giysilerine incelikle serpiştirilmiş parıltıları ile Mango, özel ve şık bir kış sezonu sunmakta.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Mango ‘da pek etnik desenli şeyler yok çok seviyorum etnik deseni ama ekosede oldukça güzel ve şirin . Önemli olan uyumu yakalamak 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu