Moda

Derimod Ayakkabı Bot Modelleri

Modanın öncülerinden biri olan ve her dönem yeni kreasyonları ile adından söz ettirmeyi başaran derimod ayakkabı çeşitleri ile yine bayanların gönlünü fethetmeyi başardı. Firmanın en yeni ayakkabı modelleri arasında öyle tasarımlar var ki, hemen her kıyafetin altına giyilebilecek bir görünüme sahip! Haliyle bu ayakkabılardan tüm bayanlar mutlaka edinmek istiyor. Çünkü kurtarıcı kategorisinde yer alacak bir ayakkabıyı tüm kadınlar ister.

Derimod Ayakkabı Bot Modelleri
Derimod Ayakkabı Bot Modelleri

Botlar Kış Aylarında Şıklık Saçıyor

Özellikle topuklu ayakkabı modellerinde kahverenginin farklı tonları kullanılmış. Bu sayede ayakkabılar bir bütün olarak da farklılık yaratıyor. Ancak tek değişim ayakkabılarda değil! Derimod bu sezonda bot modelleri ile de gündemi sarsacak gibi görünüyor. En yeni derimod ayakkabı çeşitleri ile benzer kesimlere sahip olan bot modelleri bayanların kış mevsimi boyunca etrafına şıklık saçmasını sağlayacak.

Botlar sadece şık olmakla kalmıyor, aynı zamanda rahat ve sıcak tutan bir modelde üretiliyor. Yani şık görünmek için ayak sağlığınızdan ya da rahatlığınızdan ödün vermek durumunda kalmayacaksınız. Rahat, modern ve şık bir bot isteyen herkes markanın yeni modellerine gönül rahatlığı ile göz gezdirebilir.

Derimod Ayakkabı Bot Modelleri
Derimod Ayakkabı Bot Modelleri

Yeni sezonda markanın metal aksesuar modasını devam ettirdiği de göze çarpıyor. Spor bot modellerinde metal materyallerin süsleme amacıyla sıklıkla kullanıldığını siz de fark edeceksiniz. Bu metal modası bayanlar tarafından çok sevilmiş, hemen kabul görmüştü. Bu yüzden metal materyalli botlar da bayanların gözdesi olacak!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ayakkabı bence Derimoddan alınmalı. Kalitesine ve tarzına güvendiğim nadir ayakkabı markalarından birisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu