Güzellik

İş Yeri Kombinleri

Klasik ve şık kombinler, iş yeriniz iççin uygun olabilir. Ofiste çalışanlar için aşağıda detaylı kıyafet önerileri verilmiştir.

Kolay Şekilde Şık Olun

Ofiste yakalamak istediğiniz şıklığı kolayca elde edebilirsiniz. İş yeri kombinleri için siyah vazgeçilmeniz olacak. Her sabah ne giyeceğim diye düşünmekten ziyade, direkt olarak kolay kombimnler ile zaman kaybetmeden iş şıklığı yakalayabilirsiniz.

Etek – Ceket Modelleri

Şık olmak istediğiniz iş yerinizde, ilk terciniz klasikler olacak. Kolayca şık olmak için pek çok kadının dolabında mutlaka siyah etek ve ceketler bulunur. Bedeninize uygun olan mini ya da midi boy olan siyah etekler ile kombin yapabilirsiniz. Ayakkabınızı renkli kullanmanız ya d aksesuarlarınızın farklı ve şık olması, sizi direkt olarak kurtaracaktır. Bu sayede etek ceket modelleri ne kadar klasik seçimli olsa da siz şık olmayı başaracaksınız. Tamamlayıcılarınızın önemli olduğunu unutmadan, kendinize uygun olan güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Kumaş Pantolonlar ve Ceketler

Pantolonunuzu boru para ya da direkt olarak bol paça seçebilirsiniz. Ofis kombininiz için uygun olan pantolon rengi koyu renklerden yana ya da açık renklerden yana kullanılabilir. Tamamen ceketiniz ile uyumlu olmasına bakmalısınız. Koyu renk pantolonlar için çarpıcı renkte bir ceket giymeniz önerilebilir. Bunun dışında direkt olarak pantolon ve ceket seçimi yapılırken zıt renkler kullanılabilir.

Elbise ve Ceketler

Sade elbiselerin en özel tamamlayıcıları ceketler oluyor. Eğer siz de iş yerinize giderken elbise giymenin kolaylığını değerlendirmek istiyorsanız, direkt olarak elbiseleri tercih edin. Sade elbiseler ile zıt renkte ve çarpıcı olan ceketleri tercih edebilirsiniz. İsterseniz renkli elbiseleriniz için klasik ve sade olan ceketleri tercih edebilirsiniz. Elbise ve ceket modelleri arasından seçiminizi dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu