Dekorasyon

Kahvaltı Keyfini Mutfağınızda Yaşayın

Gün başladığı andan itibaren günümüzün büyük kısmını mutfağımızda geçiririz. Evimizin en çok göz önünde olduğu odalarındandır. Mutfağınız hem renkli, şık, güzel dekore edilirken hem de kullanışlı olmalıdır.

Sabahları yeni güne başlarken güzel bir kahvaltıya hepimiz ihtiyaç duyarız. Sizde kahvaltı keyfini mutfağınızda yaşayın. Kullanım alanına göre iyi dekore edilmiş bir mutfakta, renkli bir yemek bölümünde yapılan kahvaltı bizi güne çok iyi motive edecektir. İşte size mutfak alanınıza uygun, kahvaltı keyfinizi mutfağınızda yaşayacağınız birkaç tüyo.

Kahvaltı Keyfini Mutfağınızda Yaşayın
Kahvaltı Keyfini Mutfağınızda Yaşayın

Kahvaltı Keyfini Evinizde Yaşayın Güne Güzel Başlayın

Eğer mutfağınız küçük ve yemek bölümü için ayıracak yeterli alanınız yok ise tergahınızın büyük bir bölümünü bunu için ayırabilirisiniz. Tezgâhınızın belli kısmını küçük şirin bir masa ile birleştirebilirsiniz. Hem alandan kar eder hem de güzel bir yemek alanınız olmuş olur. Ve farklı yemek bölümünüz ile dikkat çekersiniz.

Ortasında boş ve büyük alanı olan bir mutfağınız var ise şık bir sedir, masa ve birkaç tane tabureyle ortadaki boş alanı değerlendirebilirsiniz. Mutfaktaki çalışma alanınızı daraltmadan şık bir yemek bölümü oluşturabilirsiniz.

Mutfağınız da cam alan çok ise ve kullanıma elverişli, aydınlıksa tam olarak yemek bölümü için uygundur. Mutfağınızla uyumlu bir köşe takımı ile güzel kombinler oluşturabilirsiniz.

Mutfakta Kahvaltı Keyfi
Mutfakta Kahvaltı Keyfi

Kahvaltı keyfinizi mutfağınız da yaşayın. Bunun için renkli sandalyeler, masalar, tabureler ve kırlentler ile kombinleyebilirisiniz. Büyük mutfaklarda desenli kanepeler kullanarak oturma alanı da oluşturabilirsiniz. Son zamanlarda mağazaların raflarını mutfaklar için aksesuarlar olduruyor. Kesinlikle bu aksesuarlara göz atmalısınız. Güzel bir kahvaltı ile başladığınız gününüz emin olun çok verimli geçecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu