Moda

Ceket Kombini Nasıl Yapabiliriz? 

 

Ceket Kombini Nasıl Yapabiliriz? 

Ceketler; her yaz, her kış, her ortama uyum sağlamayı başarıyor. Günlük hayatta, iş hayatında, şıklık yarışınızda daima ceketler sizlerle olacak, sizlerin en büyük yardımcınız olurken, gardrobunuzun da en gerekli gözdesi olacak.

Peki, bu ceketleri nasıl kombinleyeceksiniz. Sizlere birkaç farklı tarz ile harmanladığımız ceket kombinlerinden bahsederek yardımcı olacağım.

Mini etekler vazgeçilmeziniz ise, ceket ile mini eteği bir arada kullanmak istiyorsanız ancak olur mu diye aklınızda şüphe varsa; şüpheniz olmasın, ceketler mini etekler ile de kombin edilebilir. Maksi mini kloş eteğinizin üzerine kısa bir bluz yahut eteğinizin içine sıkıştıracağınız gömlek görünümlü bluzünüzü giydikten sonra; üzerinize kalçalarınıza inmeyen, kollarını kıvırabileceğiniz bir ceket tercih etmelisiniz. Ayakkabınızı ise etek renginizde kullanabilirsiniz.

Sokak modasınada, ceket uyarlanabilir elbette. Kullanacağınız riglalı, dapdar kotunuzun üstüne giyeceğiniz salaş blüzü ancak ve ancak blazer ceketiniz tamamlayabilir. Çantanızı ceket renginde seçmenizi tavsiye ederken, ayakkabılarınızı ten rengi stiletto seçmenizi öneririm.

Ceket modası, kot ceketler ile mütemadiyen ilerliyor. Birçok kombin ile kullanılan kot ceketleri nasıl kullanabileceğinizi, birkaç farklı kombin olarak anlatacağım. Benimde çok sık olarak kullandığım kot ceketler, dolabımın en sevdiğim ve vazgeçemediğim parçalardan. Kot ceketimi en çok lekeli kot ispanyol pantolonlar ile kullanmayı tercih ediyorum. Sizlerde mini kot ceketinizin içine salaş bir blüz giyerek, yüksek topuklu ayakkabılarınızın topuğunu saklamak için de yeri öpecek kot ispanyol pantolonunuzu kullanabilirsiniz. Yaz aylarına geçiş olan bahar döneminde uçuş uçuş elbiselerinizin üzerine de kot ceketinizi alarak şık bir hava yaratabilirsiniz.

Şıklığınızın daim olmasını dilerim.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu