Moda

Bembeyaz Kombinlerle Düğün Tadında Bir Yaz

Bembeyaz Kombinlerle Düğün Tadında Bir Yaz

Beyaz her zaman yaz mevsiminin ana renklerinden biridir. Ancak bu yaz bunun bira ötesine geçiyor, zira 2015 yazının en önemli trendi baştan aşağıya bembeyaz giyinmek. Yani deyim yerindeyse bembeyaz kombinlerle düğün tadında bir yaz bizleri bekliyor.

Bembeyaz Giyinme Trendini Kendinize Göre Yorumlayabilirsiniz

Markaların 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonlarında yer alan beyaz kıyafetleri arasından tarzınıza uygun olanları seçip kombinleyerek bembeyaz giyinme trendini kendinize göre yorumlayabilirsiniz. Bu sayede sadece trend görünmekle kalmayıp aynı zamanda stil sahibi bir izlenim de bırakabilirsiniz etrafınızdakiler üzerinde.

Günlük hayatınızda beyaz pantolonları beyaz tişörtlerle kombinleyip ayağınıza da beyaz converse ya da bez ayakkabılar giyerek hem çok trend görünürken hem de kendinizi çok rahat hissedebilirsiniz. Elbette pantolon yerine şortları da tercih etme şansınız var.

Çalışırken ise beyaz pantolonları beyaz gömleklerle kombinlemeniz yerinde olacaktır. Beyaz elbiseler de hem günlük hayatta hem de çalışırken giyilebilecek kıyafetlerin başında yer alıyor. Beyaz elbiseler ile bembeyaz kombinler yapmak için markaların yeni sezon koleksiyonlarında bulabileceğiniz beyaz ayakkabı ve çantaları tercih edebilirsiniz. Dışarı çıkarken takacağınız güneş gözlüğünüzün de beyaz olması kombininize bütünlük katacaktır.

Yani baştan aşağı beyaz kombinler için seçenek çok. Dediğimiz gibi bu sayede her zaman, her yerde ve kendi tarzınızın dışına çıkmadan da bembeyaz giyinme trendine uyabilmeniz ve son derece şık görünebilmeniz mümkün.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu