Moda

2015 Yaz Modasında Saç Aksesuar Modelleri

 

2015 Yaz Modasında Saç Aksesuar Modelleri

Son aylarda bir trend haline gelen saçlarda aksesuar kullanımı, ünlü dizilerdeki karakter oyuncularının ve top modellerin sayesinde zirveye çıktı.

Yaz sezonun son trendlerini takip eden kadınlar, saç aksesuar modelleri tasarımlarına büyük ilgi duyuyor.

Saça takılan aksesuarlar hem renkli hem de ışıl ışıl modelleriyle göz dolduruyor. Yeni bir tarz denemek ve modaya ayak uydurmak istiyorsanız, bu tasarımlardan birkaç model edinin. Hem havanız değişecek, hem de saçlarınız daha güzel görünecektir.

Yeni tasarımlarıyla 2015 saç aksesuarları modası;

Saç Tokaları ve Taçlar

Aksesuar ve takı modasının en son trendi olan saç tokaları ve taçlar, yaz sezonun vazgeçilmezleri arasında yerini alacak. Sokak modasında rengârenk aksesuarlarla kendini gösterirken, akşamları ise şık ve pırıltılı modellerle kadınların saçlarını süsleyecek.

Çiçek motifli saç aksesuarları

Çiçek trendinin yaz modasındaki önemi, hepimizce malum. Bu sevimli trend, saç aksesuarlarında da yer buluyor ve çiçek taç aksesuarlar, yazın en trend aksesuarları arasına giriyor.

Yaprak desenli saç aksesuarları

Hem taç hem de toka olarak karşımıza çıkan yaprak figürü, doğanın saflığını ve natürelliği simgeliyor. Genç kızların severek taktığı bu aksesuarlar, sokak ve plaj modasının da trendleri arasında yer alıyor.

Boncuklu saç aksesuarları

Saçlara takılan rengarenk boncuklardan yapılmış aksesuarlar, masumiyeti simgeliyor. Tatil köylerinde ve kasabalarında bulunan kadınların sıklıkla kullandığı boncuk saç aksesuarları, saçla birlikte örülüyor ve orijinal bir görüntü sağlıyor.

Taşlı ve ışıltılı saç aksesuarları

Kristal taşlardan yapılan pırıltılı saç aksesuarları, özellikle gece gezmelerinin ve davetlerin vazgeçilmez trendleri arasında yer alıyor. Işıltısıyla büyüleyen bu aksesuarlar, son derece şık ve zarif tasarımlardan oluşuyor. Takı ve aksesuar modasının en önemli parçaları arasında bulunan bu zarif modeller, yaz modasında en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu