Moda

Sırt Çantasını Alıp Tatile Giderken Ne Giyinir?

Pek çok insanın tatil anlayışı plaj ve deniz olsa da bazı kişiler sırt çantasını alıp yeni yerler keşfetmeyi ister. Peki tatilde gezerken ne giyilir?

Sırtınıza çantayı takıp tatile gitmek istediğinizde, yanınıza ne almanız gerektiğini bilmiyorsanız bu yazımızı takip edebilirsiniz. Sırt çantasını takıp gezmek herkesin yaşayacağı kafalar değildir. Ancak tercih edeceğiniz kıyafetlerin ne olacağını bilmiyorsanız, alışveriş çantanızı yeniden oluşturabilirsiniz. Özellikle sırt çantasına neler koymanız gerektiği, nasıl kıyafetler ve kumaş çeşitleri tercih etmeniz hususlarında doğru karar verdiğinizde çok rahat bir gezi yapabilirsiniz. Sırt çantasını alıp tatile giderken ne giyinir bilmeyenlere önerilerimiz.

Şort Seçimi Nasıl Olmalı?

Şort seçimi yapılması son derece önemli. Çünkü şortunuzun şık olmasından ziyade konforlu ve dayanıklı olması gerekecektir. Leke tutmaz kumaşlar, kıvrılıp kısalabilen modeller, cepli ve su geçirmez cinsten şortlar tercih ettiğinizde hem üzerinizdeki kıyafet hemen kirlenmeyecek hem de şık görüneceksiniz. Bu kıyafetleri seçmek isterseniz outdoor giyim ürünü satan yerleri ziyaret edebilirsiniz.

 

Tişört Seçimi

Tişört tercih ettiğinizde yine klimatik ürünler seçerek, konforlu ve terletmeyen kumaşlara öncelik vermeniz uygun olacaktır. %100 pamuktan üretilen kumaşlar tercih edilerek alerji riskini minimuma indirebilirsiniz. Aynı zamanda tişört tercih ettiğinizde yanınızda bir kaç çift yedek almanız son derece önemlidir.

Sandalet Mi Spor Ayakkabı Mı?

Sandalet ya da spor ayakkabı seçiminiz de son derece önemlidir. Genelde yoldayken spor ayakkabı tercih edebilir, diğer zamanlarda sandaletlerinizi giyinebilirsiniz. Zaten hangi ürünü tercih edeceğinize karar vermek istediğinizde çantanınıza diğerini kolayca atabilirsiniz.

Çantanızın İçinde Ne Olmalı?

Çantanızın içine iç çamaşırı, yedek kıyafet, belki bir yağmurluk koyabilirsiniz. Ayrıca küçük bir ecza çantası tercih edebileceğiniz çantanın içinde gereksiz kıyafetlerin ve makyaj malzemelerin yer kaplamasına izin vermemelisiniz. Seyahat çantası için tercih edeceğiniz malzemelerin içinde harita, şarj aleti, su, kredi kartlarınız gibi ürünlerin de bulunmasına özen gösterin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu