Moda

Şehirli Çalışan Kadının Hayatını Kurtaracak Pratik Kombinler

Çok yoğun olarak çalışıyorsunuz ve o toplantıdan, o görüşmeye koşuştururken bir de ne giyeceğim stresini yaşamak zorunda değilsiniz. Yoğun bir iş gününün ardından çalışan bir kadını kurtaracak birkaç kombin fikri ile işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.

Takım Her zaman Kurtarıcıdır

Sizi her zaman kurtarabilecek olan kombinlerden biri alt ve üst kısımların aynı renkte olduğu bir takıma sahip olmanızdır. Dolabınızda böyle bir takımınızın olması, kafanızın rahat olmasını sağlayacaktır. Yorgun bir günün sonunda, yeni gün için kıyafet deneyecek haliniz yoksa üzülmeyin, dolabınızda şıklığın sembolü olan bir takımınız sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

Maksi Etekle Tril Tril Bluz İkilisi

Yeniden moda olan maksi etekler sayesinde şık görüntüye sahip olmamak mümkün değildir. Vücudunuza uygun bir maksi etek sayesinde, tril tril bir bluz ile kombinleyerek yoğun bir iş gününe hazır olabilirsiniz. Tabi ki şık bir el çantası ile şıklığınızı tamamlamayı unutmayın.

Uzun Bir Ceket İle Gelen Şıklık

Erkeklerin en güzel şıklığı ceketleri, kadınlar hayatına dahil edeli epey bir zaman oldu.  Eğer standartlardan azıcık uzun bir boya sahipseniz, uzun ceketleri tercih etmeniz, şıklığınızı tamamlayacaktır. Sadece bir kalem pantolon üzerine beyaz bir gömlek giyip, uzun bir ceket tercih ederek, istediğiniz her ortama çok rahat girebilirsiniz.

Klasik Ama Şık Etek Gömlek İkilisi

Şık bir kadın olmak istiyorsanız, dolabınızda iş yerinizin kurallarına uygun olacak, mini ya da kalem etek mutlaka olmalıdır. Etek üstüne giyilecek olan bir gömlek ikilisini stilettolarınızla tamamlayarak, havanızı değiştirip; hem şık olup hem de gününüzü kurtarabilirsiniz. Etek ve üstüne giyilecek bir gömlek klasik bir tarz olsa da her zaman hayat kurtarıcıdır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu