Burçlar

Boğa Burcu Kadınının Yıldıznamesi Nedir?

Boğa Burcu Kadınının Yıldıznamesi Nedir? Boğa burcu kadını yıldıznamesi bakıldığında pozitif enerjisi göze çarpmaktadır. Hayatının her alanında kendisini güldüren kişiler olmasını istemektedir. Müzik ve eğlenceye düşkün kişilerden oluşmaktadır.

Boğa Burcu Kadınının Yıldıznamesi Nedir? Azimli, çalışkan ve disiplinlidir. Kolay öğrenebilme özellikleri bulunmaktadır. Hemen hemen her konu hakkında bilgilerini paylaşabilmektedir. Fiziği düzgün olup alımlı kadınlardır. Kendilerinin çevresindeki kişilerden daha güzel olduğuna inanmaktadır. İletişim becerileri diğer yönlerinden zayıf kalmıştır. Konuşmaktan daha çok dinlemeyi tercih etmektedir. Çevresinde gelişen her olaydan haberi bulunmaktadır. Ancak öğrendiği bilgileri diğer kişilerle paylaşmaz. Dedikodu yapmaktan nefret etmektedirler.

Boğa Burcu Olumlu Özellikleri

Boğa burcu kişiler pratik zekaya sahip kimselerdir. Parlak fikirleriyle kısa sürede zor işlerin altından kalkabilmektedir. Mesleğe uyum göstererek başarı merdivenlerini hızlı çıkmaktadır. Sanata özel ilgileri bulunmaktadır. Müzik, resim, şiir, kitap gibi sanat üzerine çalışmaları bulunabilmektedir. Boş vakitlerinde sanat hobileri edinmektedir. Tahammül gücü yüksek sabırlı insanlardır. Başına hangi olay gelirse gelsin isteklerinden vazgeçmemektedirler.

Güvenilir, yardımsever ve sırdaş kişilerden oluşmaktadır. İyi bir ebeveyn, dost ve çalışan olabilmektedir. İlişkilerinde sadakat duygusu ön plandadır. Partnerlerinde de ilk sadık olup olmadığına bakmaktadır. Sosyal çevresinde ise sıcak kalpliliği ile anılmaktadır. Az ama uzun süren arkadaşlıkları bulunmaktadır. Genellikle boğa burcu olumlu özellikleri güçlü değer yargılara sahiptir.

Boğa Burcuna Uygun Meslekler

Boğa burcu insanlar azmin diğer adı olarak anılmaktadır. İş veya eğitim hayatlarında koydukları hedeflerin altından kolayla kalkabilmektedir. Sosyal hayatta dağınıklığına düşkün olsalar da iş hayatında durum değişmektedir. Planlı, disiplinli ve çok çalışmaktadır. İstenilen proje hakkında derin araştırmalara girerek kazançlı çıkmaktadır. Boğa burcuna uygun meslekler genellikle matematiksel düşünce ağırlıklı çalışmalardır. Muhasebecilik, eğitimcilik, matematikçi, mühendis, bilim insanı, yazılım programcısı, ekonomist veya avukat meslekleri örneklendirilmektedir.

Çalışma hayatında birden fazla kişiyle uyum yakalayabilmektedir. Takım liderleri görevlerinde zayıf kalabilmektedir. İş arkadaşlarını ailesi gibi görerek yakın davranmaktadır. Çalışma yerlerinden ayrılsalar bile bağını koparmamaktadır. Eski iş arkadaşlarıyla uzun süren dostluklar sürdürebilmektedir. Çalışma ortamında rekabetçi bir yapısı bulunmaktadır. Ancak başarı için sevdiklerine entrikalar düzenlenmekten hoşlanmazlar. Kötü niyetli yaklaşan çalışanlarla mesafesini iyi koruyabilmektedir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu