Moda

Baskılı Elbise Modelleri

 

Baskılı Elbise Modelleri

2015 yılında baskılı elbiselerin popülerliği devam ediyor. Özellikle de renkli baskılı elbise modellerinden çiçek desenleri ve çizgili baskılar bu yıl olmazsa olmazlardan.  Bu baskılı elbise modelleriiçinde de batik desenler ve geometrik şekiller baskılı elbiseler de birçok stil de karşımıza çıkmaya devam ediyor. 2015 yılının en önemli detaylarından elbise detaylarından biri de çiçek baskılı modeller.2015 Baskılı elbise modelleri de mini modeller desenlerin en çok kullanıldığı modeller arasında yer alıyor. Maxi ve mini hatta midi elbise modellerinde desenleri bu yıl sıkça tercih edebilirsiniz.

Desenli Elbise Modelleri

Bu yıl özellikle de ilkbahar yaz aylarında elbise modellerinde sıkça tercih edeceğiz. Ancak bu baskılı elbise modellerini kombin yaparken bazı detaylara dikkat gerekiyor özellikle de birlikte kullanacağınız kıyafetin sade ve desensiz olarak tercih etmenizi ve kombini o şekilde yapmamız gerekiyor.Asimetrik elbise modelleri de baskılı elbise modelleri 2015 yılında trend olarak karşımıza çıkan modellerden. Yeni sezon için özellikle ilkbahar yaz aylarında tercih edebileceğiniz günlük desenli elbise modellerini sizler için bir araya getirdik. Bu sezon maxi elbise modellerinde özellikle de günlük stillerde baskılı modeller bir hayli ön plana çıkıyor. Dar ve mini elbise modellerinde debaskılı elbiselermodeller 2015 sezonunda ön plana çıkan elbiseler arasında kloş etekli modellerde oldukça trend.

Çiçekli Elbise Modelleri

Mevsimlik olarak ve ilkbahar aylarında kısa kollu çiçekli elbise modelleri, yaz aylarında ise kolsuz ve maxi ya da mini baskılı elbise modellerini sıkça kullanabilirsiniz. Son yılların popüler günlük elbise modellerinden olan baskılı elbise modelleri 2015 yılında da popüler olmaya devam ediyor. Desenli elbise modellerinde çizgiler geometrik desenler, çiçek desenleri ve puantiyeler son derece popüler elbise modelleri arasında yer almakta.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu