Moda

Kına Gecesi Elbiseleri

 

Kına Gecesi Elbiseleri

Düğünlerden önce gelin adaylarının en özel gecelerinden biri olan kına gecelerinde tercih edecekleri kına gecesi elbiseleri de son derece özel ve iddialı görünümler de olmalıdır. 2015Kına gecesi elbisesi modelleri daha çok gösterişli kaftan şeklinde ya da işlemeli modeller de karşımıza çıkıyor. Klasik olarak en çok tercih edilen renk elbette ki kırmızıdır. Ancak son yıllarda kına gecesi elbise modellerinde de çok fazla renk seçeneği karşımıza çıkmaya başladı.

Kına gecesi elbiselerinde genel olarak mor, mavi, pembe, yeşil ve lila gibi renkler bu sezon en çok karşılaştığımız kına gecesi elbisesi renkleri.  Bu sezon ayrıca gelinlerin kına gecelerinde büyük organizasyonlar yapan şirketlerle anlaşarak hem kıyafetleri, hem aksesuarları hem de tüm gecenin organizasyonunu yaptıklarıyla da karşılaşır olduk. Bu tür şirketler gün geçtikçe artıyor.

2015 Bindallı Modelleri

Ünlülerinde bu şekilde kına gecesi yaptığına tanık oluyor. Bindallı elbiselerine gelecek olursak genellikle boydan bir elbise ve üzerine kaftan şeklinde olan modellerin yanı sıra saten şalvarlı elbiseler ve üzerine kaftanlı takım modeller de kına gecesi elbiselerinde öne çıkan stiller arasında. 2015 kına gecesi elbise modellerine taşlı ya da payet işlemeli pek çok tasarım o özel gece için hazırlanmış son derece iddialı stilleriyle karşımıza çıkıyor.

Renkli Kına Gecesi Elbiseleri

Renklikına gecesi elbise modellerigenel olarak en sevdiğiniz rengi oldukça hoş bir görünüm elde etmenize yardımcı oluyor. Pek çok modacının tasarımları arasında yer alan modeller yeni sezonda da son derece iddialı. Ayrıca kollarda geniş kol modelleri kına gecesi kaftan modellerinde en çok tercih edilen modellerden. 2015 sezonunda bu renklikına gecesi elbiseleri son derece trend ve en sık tercih edilen modeller olarak karşımıza çıkacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu