Dekorasyon

Banyo Dekorasyonunda Yapılan Yanlışlar?

 

Banyo Dekorasyonunda Yapılan Yanlışlar?

Banyo dekorasyonunda yapılan yanlışların en önemlisi daha demode ürünlerin kullanılmasıdır. Banyonuzda kullanacağınız şık, diş fırçalıklar, sabunluklar ve bu aksesuarlara uygun havluluklar banyonuzu çok daha şık ve zengin gösteren ürünler olacaktır.

Banyo dekorasyonunun en önemli aksesuarlarından biri de;  kullanacağınız aynadır. Daha küçük olan banyolarda, lavabonun olduğu duvarlardan bir tanesine kullanacağınız büyük aynalar, hem banyonuzun daha geniş görünmesine hem de sizin için daha şık ve kullanışlı bir banyo dekoru haline gelebilir.

Şık Tuvalet ve Banyolar İçin

Şık Tuvalet ve Banyolar İçin

 

Şık tuvalet ve banyolar dekore etmek için, banyonuzun fiziki yapısına uygun modeller geliştirebilirsiniz. Örneğin; banyonuzun tanını ve duş alacağınız kışımın tavanını LED ışıklarlar yıldızlar halinde aydınlatabilirsiniz. Oldukça şık ve zarif durabilir.

Banyonuzda kullanacağınız mobilyaları da, banyonuzun dekoruna uygun hale getirebilir ve dekorasyon açısından da dikkat çekmesi için önemli bir görünüm haline getirebilirsiniz. Mesela da portatif olabilmesi ve dekorasyon açısından da önemli olması açısından; eski yemek masalarınızdan veya çalışma masalarınızdan birini banyonuzda lavabonun altında daha şık durmasını sağlayabilirsiniz. Ve ışıltılı aynalar ile banyonuza şık bir görüntü verebilirsiniz.

Mükemmel aynalıklar şık lavaboluklar ile de bu dekorasyonunu kombinleyebilirsiniz. Gümüş, ışığı yansıtan renk olup banyonuzun dekorasyonu açısından oldukça dikkat edilmesi gereken bir renktir. Bu rengi banyonuzda kullanırsanız ise daha şık ve etkileyici dekorasyonlara ulaşabilirsiniz. Gümüş renk aynalıklar ile süsleyebilirsiniz banyonuzu.

Şık Tuvalet ve Banyolar İçin
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu