Dekorasyon

YAZ DEKORASYONU İÇİN ÖNERİLER

unnamed15

Yaz mevsimini herkes çok sever. Çünkü yazlılar ve yaz mevsimi iç içedir. Bu yazlıkların dekorasyonunda ise hafif ve konforlu mobilyalar çokça tercih edilirler. İşte yaz mevsiminde mekanlarınız için dekorasyon konusunda birkaç küçük öneride bulunacağız…
Yaz mevsiminde rattandan ve bambudan yapılmış hasır detaylı döşemeler, yaz sıcaklığında ihtiyacınız olan serinliği hissetmenizi sağlayacak. Genelde açık renkli olarak seçilen döşemelerin yalnızca üzerini örtecek kadar uyumlu renklerde açık ve parlak örtüler, detaylı minderler, rengarenk ve cıvıl cıvıl bir ortam hazırlamanıza da yardımcı olur.
Kendi zevklerinize uygun oluşturacağınız bu bölümler için de renk tercihi yaparken açık renklerden taraf olmalısınız. Beyaz ve türevleri vazgeçilmez olarak görünse de, son yıllarda daha revaçta olan leylak, yeşil, mor ve turkuaz olarak adlandırılan açık tonları mükemmel derecede uyumlu olarak  dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.
Salonunuzun bir köşesine şifonyer veya bir sehpa koyarak üzerini ve ait olduğu duvarı deniz ürünlerinden yapılmış tablolar ile renklendirerek kendinizi daha huzurlu ve rahat hissedeceğiniz bir ortam yaratabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu