Teknoloji

Ucuz Kablosuz İnternet Sağlayan Yeni Şirketler

Ucuz Kablosuz İnternet Sağlayan Yeni Şirketler Hangileridir? Ucuz internet herkesin merakla elde etmek istediği bir hizmettir. Ucuz kablosuz internet hizmeti sağlayan farklı şirketler de var.

Ucuz Kablosuz İnternet Sağlayan Yeni Şirketler Hangileridir? Günümüzde büyük şirketler olan Türk Telekom, Vodafone, Turkcell gibi hizmet sağlayıcılarının dışında yerel olarak kablosuz internet hizmeti veren küçük şirketler ucuz internet olanaklarını sunuyor. Her bölgede özel girişimcilerin verdiği kablosuz internet hizmetleri 16 Mbit, 24 Mbit 36 Mbit olarak değişiyor.

Surnet İnternet Paketleri

Kablosuz ucuz internet hizmeti veren firmaların; tercih edilmesinin en büyük nedeni hem ucuz olmaları hem de zamana bağlı olarak taahhüt şartı koşmamalarıdır. Örnek vermek gerekirse ilk kurulum hizmet ücretini ödedikten sonra evinize bağlanacak küçük bir çanak anten ile şirketin verici istasyonuna bağlantı sağlanıyor. Aylık olarak 16 MBit için 110 TL 24 MBit hız için de 130 TL ödeme yaparak sınırsız interneti kullanabiliyorsunuz. İsterseniz peşin olarak aylık veya yıllık ödeme yapabiliyorsunuz. İnternet hizmeti peşin ödeme yapılarak alınıyor. 3 aylık peşin ödediğinizde, 90 gün boyunca kesintisiz kablosuz internetinizi kullanabiliyorsunuz. Taahhüt olmadığı için de ucuz internet hizmetini istediğiniz zaman iptal ederek hiç bir ceza ödemiyorsunuz.

Fibernet Telekom Ucuz İnternet

Aynı paketleri başka bir şirket olan Fibernet Telekom şirketinden alarak kablosuz ucuz ve hızlı internete sahip olabilirsiniz. Şirket 6 MBps hızında ucuz internet hizmetini aylık 85 liradan sağlıyor. 8 MBps hizmeti de aylık 95 liradan sunuyor. Hızınızı 10 Mbit olarak almak istediğinizde aylık 105 TL ve 12 Mbit olarak almak istediğinizde ise aylık 115 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Bu hizmeti alırken telefon almanız gerekmiyor. Sınırsız internet alabiliyorsunuz. Taahhüt vermenize gerek yok ve en güzel yanlarından biri de adil kullanım kotasının olmamasıdır. Dilerseniz ayda 100 GB harcayabileceğiniz gibi ayda 500 GB internet de harcayabilirsiniz. Sadece paket ücretine göre hızınız değişiyor. Evinize iş yerinize takılacak olan çanak anten alıcısı, 4 ay internet kullanmadığınızda geri alınabiliyor. İlk kurulum maliyetini ödedikten sonra aynı gün internet hizmetiniz açılıyor. Tarifelerde belirtilen hızları tam olarak almayabilirsiniz. Havanın durumu yağış durumu sinyal alışını zayıflatabilir ancak genel olarak pakette belirtilen hızlarda ucuz internet alabiliyorsunuz. Son yıllarda bazı bölgelerde bakır internet kablo hırsızlıkları aylarca süren internet kesintilerine neden olduğu için insanlar da bu sorundan kurtulmak için ucuz ve kesintisiz internet hizmeti almak için kendi bölgelerinde bu tür hizmetleri veren şirketlere başvurarak sorundan kurtulabilirler.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu