Moda

Obi Kemer Trendi

Obi Kemer

Obi kemer 2015 yılı trendleri arasında yer almayı başardı. Uzakdoğu bu sezon içinde bize kendini tam anlamı ile duyurmaya çalışıyor. Birkaç sezon boyunca kimono tarzı oldukça sevilerek tercih ediliyordu. Uzakdoğu teması artık her yerde karşımıza çıkıyor ve kıyafetlerde, kombinlerde bu tarzın hareketlerine rastlıyoruz. Bu yılın terndleri arasında yer alan her ayrıntıyı severek ve muhteşem kombinler oluşturarak giyinmeye çalışıyoruz. Uzakdoğu teması arasında yer alan obi kemerler bu yıl içinde önemli aksesuarlar arasında yerini alacak. Genel olarak karate kıyafetlerinde karşımıza çıkan bu kemeri her giyim tarzı ile kombinler oluşturabiliyor.

Obi kemerleri bu yıl oluşturulan elbise, gömlek, ceket, yeleklerin kombinlerinde görmeye hazır olun. Birkaç dönemde adından oldukça bahsettiren ve bu yılın trendleri arasına gireceğini yavaş yavaş duyuran obi kemer, 2015 sezonunun başlamasıyla aksesuarlar arasında ilk sıraya yerleşti. Deriler ve kumaşlar ile hazırlanan bu kemeri bulamazsanız, kravatlar ve deri kumaşlar ile sizde kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Obi Kemer Nasıl Kullanılır?

Obi kemer kıyafetlerin, elbiselerin, gömleklerin üzerinden birkaç kat sararak öne bağlama yöntemi ile kullanılmaktadır. Ceketlerin üzerinden başlayabileceğiniz gibi bel kısmına bluzların üzerinden de bağlayarak kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Bu yıl her yerde karşımıza çıkacak olan obi kemer deri veya renkli kumaşlar ile tasarlanmaktadır. Sizde bu yılın obi kemer trendi ile şık bir koleksiyona sahip olabilirsiniz

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu