Burçlar

İkizler Burcu İle Boğa Burcunun Uyumu

 

Kişisel özellikler nedeniyle burçlar arası uyum özellikle farklı burçlar arasında yaşanabilecek olan dengenin belirlenmesini sağlamaktadır.

Burçlar çoğu zaman uyumlu olabileceği gibi uyumsuz olması da söz konusu olmaktadır. Özellikle birbiriyle uyumlu olan burçlar bulunduğu gibi aynı zamanda birbiriyle tamamen uyumsuz olan burçlar da bulunmaktadır. Kişilerin özellikle aşk hayatlarını veya normal arkadaşlık ilişkilerini düzenlerken burçların etkisi oldukça fazladır. Bu nedenle farklı burçlardan olan kişilerin aralarında yaşanabilecek olan olumlu ya da olumsuz durumlar bazen burçların etkisinden kaynaklanabilir.

Özellikle evlilikte ikizler burcu ile boğa burcunun uyumu nasıldır? Merak edilen konular arasında yer almaktadır. İkizler burcu ile boğa burcu normalde pek uyumlu değildir. Değişken bir yapıya sahip olan ikizler burcu özellikle anlaşılması zordur. Bu nedenle boğa burcu özellikle ikizler burcu ile yaşamış olduğu ilişkilerde duygularının gerçek olup olmadığını anlamak için fazlasıyla sabır göstermek zorunda kalmaktadır. Boğalar güvende ve sakin bir yaşam sürmeyi tercih etmektedirler. Bu durum özellikle ikizler ile yaşayacakları ilişkinin uyumsuz olmasına neden olmaktadır.

İkizler ve Boğa Evliliği Nasıl Olur?

İkizler ve boğa burcu olan kişilerin bir arada uyumlu yaşaması çoğu zaman mümkün olmayabilir. Sakin bir yapıya sahip olan Boğalar özellikle değişken bir yapıya sahip olan ikizler ile zaman zaman anlaşamayan bilirler. Çoğu zaman birbirlerini anlamakta problem yaşayabilirler. İkizler özellikle yerinde durmayan ve devamlı olarak değişiklik isteyen bir burç olduğundan Boğa burcu bu durum karşısında uyum göstermekte zorlanabilirler.

Boğa burcu özellikle kendini evinde rahat ve güvende hissetmek ister. Bunun aksine ikizler sürekli olarak dolaşmak ve farklı mekanlarda yer alma ihtiyacı duymaktadır. Zaman zaman bu durumu iki burç arasındaki uyumsuzluğun daha da artmasına neden olabilir.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu