Moda

Giorgio Armani Prive Haute Couture İlkbahar-Yaz 2015 Koleksiyonu

Giorgio Armani Prive Haute Couture

Giorgio Armani Prive’ın,Paris Haute Couture Moda Haftası 2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonu için yeni tasarımlarıyla 80 yaşındaki efsane tasarımcı Giorgio Armani yine klasiklerinden vazgeçmedi.İhtişam,şıklık ve zerafetin lüksle buluştuğu nokta tasarımlarda bambudan bu yıl çokça etkilenilmiş.Japon stillerini çizgilerine yansıtmış diyebiliriz.
Giorgio Armani dünya çapında bir marka ve ünlü tasarımcılarıyla da adından söz ettirmeyi başarıyor.Bambu deseni, geometrik tarzdaki kesimler, taşlı seksi tasarımlarla neredeyse adeta gözlerinizi kıyafetlerden alamıyorsunuz.
Oldukça cesur ve transparan kıyafetlerin de yer aldığı koleksiyon defilesinde dekolte kıyafetlere biraz gizem katmak için tüyler ve desenler çokça kullanılmış. İpek kumaşın zarifliğini,taşların parlak kıyafetlere kattığı ekstra parıltıları şiddetle bu markayla tavsiye ediyoruz.Farklı tasarlanmış ayakkabılar ve çantalar kıyafet tasarımları gibi yine göz alıcı.Yumuşak renk tonları ile nude tonları da buluşmaya başlayan kıyafetler,siyah,mavi ve kırmızının tonlarıyla bütünleşen bir koleksiyonu moda dünyasına sunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu