Dekorasyon

Giyinme Odası İçin Dekorasyon Önerileri

Bu yazımızda giyinme odası için dekorasyon önerilerinden bahsedeceğiz. Eğer giyinme odanız bulunmuyorsa sizde eviniz içerisinde boş duran kullanmadığınız bir odanız bulunuyorsa bu alanı giysi odası olarak kolayca düzenleyebilirsiniz.

Son dönemlerde büyük trend durumuna gelen giyinme odaları her insanın ihtiyacını karşılamaktadır. Büyük evler içerisinde eski zamanlarda bu odalar günümüzde yatak odalarını kocaman dolaplarla doldurmayı düşünmeyenleri ve fazla odası olanlar için uygulanmaktadır. Geniş alanlar ve son derece konforlu bir ortam sunan giyinme odalarını sadece soyunarak giyindiğiniz yerler konusunda değil, bununla beraber evinizi derli toplu tutan odalar olarak düşünebilirsiniz.

Mobilya Seçimi

Giyinme odalarını dekore ederken alanı son derece iyi kullanmak gerekir. Giyinme dolabını seçerken de raf ve çekmece sayılarının fazla olarak yer alması kullanıcı açısında iyi olur. Genel olarak açık tonlar içerisinde dolap tercih edebilmeniz ve dolabınızın kapak bölgelerinde boy aynasının olması alanı daha geniş göstermektedir. Açık giyinme dolapları modern görünse bile son derece kullanım kolaylığı bakımından pek tercih edilmemektedir.

Açık Raf Sistemi

Kapalı dolap modelleri tercih etmemeniz durumunda açık raf sistemiyle modern bir oda yapabilirsiniz. Bu dolap modellerinin en iyi yanlarından bir tanesi istediğiniz her şeyi hemen bulmanızı sağlamaktadır. Giyim dolap modelleri sadece kıyafetleriniz konusunda değil ayakkabı, çanta hatta takılarınızı da içine almaktadır. Eğer giyinme odanız bulunuyorsa sürgülü kapılar sizin için daha uygun olabilmektedir. Evinizin küçük bir çatı katı bulunması durumunda bu alanı giyinme odası olarakta kullanabilirsiniz.

Işıklandırma Seçimi

Giyinme odanız içerisinde doğru tercihler yapmanız konusunda ışıklandırmasına da özen göstermeniz gerekmektedir. Loş bulunmayan aydınlık oda içerisinde şık giyinmeyi sizde başarabilirsiniz. Sizde giyinme odası konusunda dekorasyon önerileri ile en iyi kullanımı elde edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu