Moda

İpli Bikiniler

İpli Bikiniler

 

 

 

Yaz döneminde moda dünyası hareketli günler yaşamaktadır. Özellikle plaj modası bu döneme damga vurmaktadır. Plaj modası konusunda da bikinilerin önemli bir yeri bulunmaktadır. 2015 plaj modasıincelendiğinde ipli bikiniler konusunun ön plana çıktığı görülmektedir.

 

 

 

İpli bikiniler sadece bu yıl değil, geçtiğimiz yıllarda da son derece modaydı. Bu yıl çıkan modeller ise geçtiğimiz yıllara göre biraz farklıdır. Bu yıl çıkan modeller incelendiğinde ip detaylarının farklı kullanımı dikkat çekmektedir. Yani, artık ip detayları daha asimetrik bir şekilde kullanılmaktadır.

 

 

 

İpli Bikiniler

İpli bikiniler üst kısımda değişik asimetrilerle göze çarparken alt kısımda da göze çarpmaktadır. İp detayı artık son derece dikkat çekici olmaktadır. Özellikle leopar desenli bikinilerde kullanılan ip detayları oldukça dikkat çekicidir. Bunun yanı sıra düz renklerde bikiniler de ip detaylarıyla üretilmektedir.

İpli bikiniler günümüzde biraz daha seksiliği ön plana çıkaracak şekilde tasarlanmaktadır. Vücut hatlarını daha fazla öne çıkaran bu bikiniler, kendine güvenen bayanlar için oldukça önemli bir alternatif olmaktadır. Bu bikinilerin bazı modellerini giymek gerçek anlamda cesaret istemektedir.

İpli Bikiniler

 

 

 

 

İpli bikiniler feminen görünmek isteyen kitleye hitap etmektedir. Kumların üzerinde gezerken çekiciliğinizle ön planda olmanız için bu tarz bikiniler doğru tercih olacaktır. Bu tarz bikiniler vücut hatlarını ön plana çıkardığı için fiziksel anlamda sorunu olmayan bayanların tercihi olmalıdır. İpli bikiniler konusunda önemli firmaların ürettiği birbirinden şık modeller arasından tarzınıza en uygununu seçerek dikkat çekebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu