Moda

Vücut Tipine Göre Hangi Pantolonu Tercih Etmelisiniz

Size en çok hangi pantolon yakışır? Vücut tipine göre pantolon modelleri nelerdir? Aşağıda verilen yanıtlara göre seçiminizi yapabilirsiniz.

Pantolon Modelleri

Pantolonun vücudunuzu güzel göstermesi, size yakışması vücut tipine uygun pantolonlar arasından seçiminizi doğru şekilde yapmanız ile olacaktır. Nasıl görünmek istediğinizi belirleyerek, pantolonun vücudunuzu nasıl gösterdiğine bakabilirsiniz. Hatlarınızın belirgin olması ya da düz ve dikkat çekmeyen bir görünüm elde etmek için seçiminizi ona göre yapabilirsiniz.

Yüksek Bel Pantolonlar

Yüksek bel pantolonları tercih etmesi gereken kişiler, vücut hatları daha belirgin olan kişilerdir. Eğer vücut hatların belden sonra için son derece düz ve zayıfsa, yüksek bel pantolonlar sizi çok daha zayıf gösterecektir. Olduğunuzdan çok daha ince bir görünüm oluşacağından, mümkün olduğunca bu şekilde pantolonlardan uzak durmanız önerilir.

Düşük Bel Pantolonlar

Modasını yüksek bel pantolonlara bırakmış olan düşük bel pantolonlar, bacakları uzun olan ve hatları çok belli olmayan kişiler tarafından tercih edilmelidir. Dilerseniz pantolon modelleri arasından seçiminizi bu yönde yapın. Ne renk aldığınızın çok önemi olmayacaktır. Renkli ya da siyah pantolonlar ile kombinizi yaparak, şık olmayı başarabilirsiniz.

Yırtık Pantolonlar

Mum jeans dendiğinde, akla ilk olarak yırtık modeller geliyor. Siz de yırtık pantolon giyerek şıklığı yakalayabilirsiniz. Bu noktada bacaklarınızın uzun olması pantolonunun duruşunu göstermesi açısından önemlidir. Ancak dilerseniz seçiminizi yaparken kombin edeceğiniz diğer parçalarla şık  görünmeyi başarabilirsiniz. Çok sayıda model olduğundan, renk ve yırtık olmasının ne kadar olduğunu da seçme şansınız olacaktır. Yırtık pantolon modelleri son dönemin en çok tercih edilen modelleri arasında olduğundan, şık olabileceğiniz bir görünüm elde etmeniz mümkün olacaktır. Kombin ederek, seçiminizi dilediğiniz şekilde yapın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu