Dekorasyon

Vintage Mutfak Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Vintage mutfak dekorasyonu

Mutfaklar, evlerin en önemli alanları arasında yer almaktadır. Mutfakların dekorasyonu konusu son derece önemlidir. Evlerde dekorasyonun tamamlayıcı unsurlarından biri olan mutfaklarla ilgili önemli dekorasyon fikirleri bulunmaktadır. 2015 mutfak dekorasyon trendleri incelendiğinde vintage mutfak dekorasyonu nasıl yapılırsorusu ön plana çıkmaktadır.

Vintage mutfak dekorasyonu

Vintage modası, adeta hayatın her alanında karşımıza çıkmaktadır. Modada sıkça kullanılan bu akım, dekorasyonda da karşımıza çıkmaktadır. Vintage mutfak dekorasyonu için öncelikle dolaplar konusundan işe başlamanız gerekmektedir. Mutfak dolaplarını ahşap renginde ya da soft bir renkte tercih ederek vintage görüntüsünde ilk adımı atmış olacaksınız.

Vintage mutfak dekorasyonu için pencere ayrıntısı son derece önemlidir. Bu nedenle bu tarz dekorasyon için penceresi bulunan mutfaklar daha ön plandadır. Çiçekli ve fırfırlı bir perde kullanarak bu görüntüyü yakalama şansınız olacaktır. Bunun yanı sıra, kareli kumaşlar da önemli bir ayrıntıdır. Masalarınız için kare kumaşlar iyi bir tercih olacaktır.

Vintage mutfak dekorasyonu

Vintage mutfak dekorasyonu açısından hasır sepetler, doğal ve boyasız sepetler oldukça önemli ayrıntılardır. Bunun anı sıra zeminde kilim kullanmak da önemlidir. Kilimlerde tercih edilen renklerin soft tonlar olması da hem nostaljik hava hem de sadelik katacaktır.

Vintage mutfak dekorasyonu yılın yükselen trendleri arasında yer almaktadır. Hemen her dönemde moda olan bu tarz mutfak dekorasyonu için, birkaç ayrıntıya dikkat ederek ve iyi araştırma yaparak olumlu sonuç elde edebilir, evinizde nostaljik esintiler yaşayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu