Güzellik

TREND ALARMI: SOĞUK HAVALARDA MİNİ ETEK GİYMEK

Bazılarına göre mini etekler yazın olduğu kadar kışın da vazgeçilmezdir. Ancak çoğumuz hava koşulları nedeniyle soğuk havalarda mini etek giymekten kaçınırız. Fakat doğru kombinlendiğinde kışın da hiç çekinmeden mini eteğin özgürlüğünü çıkarabiliriz. Nasıl mı? Bunun için en iyi stil önerilerine birlikte göz atalım:

SEZON TRENDİ: UZUN ÇİZMELER

İşte kış aylarında mini etek giyme özgürlüğünü yaşamak için en iyi alternatiflerden biri: uzun çizmeler. Üstelik mini eteğe de en çok yakışan tamamlayıcıdır. Bacak boyunu uzun göstermek isteyenler için de ‘altın değerinde’ bir kurtarıcıdır. Siyah, çorap gibi gözüken uzun çizmelerin ise favorilerden olduğunu belirtmekte fayda var.

UZUN ÇİZMELER
UZUN ÇİZMELER

GENİŞ KAZAKLAR-MİNİ ETEKLER

İşte stil önerilerinden biri daha: geniş kazaklar ile mini eteği birlikte kullanmak. Özellikle de vücuda oturmayan, bol ve salaş duran kazaklar ile bu ikiliyi yaptığımızda hem farklı durur hem de kışın mini etek giymenin özgürlüğünü yaşarız. Yakaladığımız rahat görünüm ise bonusumuz olur. Örgü kazakların bu sezon da bu trendi oluşturmada anahtar parça olduğunu belirtelim.

GENİŞ KAZAKLAR-MİNİ ETEKLER
GENİŞ KAZAKLAR-MİNİ ETEKLER
GENİŞ KAZAKLAR-MİNİ ETEKLER
GENİŞ KAZAKLAR-MİNİ ETEKLER

KURTARICI PARÇA: OPAK ÇORAPLAR

Kışın mini etek giymek dediğimizde çoğumuzun aklına gelen belki de ilk şeydir: opak çorap. Denye olarak kalın olan opak çorapları tercih ettiğimizde hem mini eteğin seksi görünümünü kırmış oluruz hem de bacaklarımızı soğuktan koruruz.

Bu stilde kurtarıcı bir ipucu: siyah opak çorap bacakları olduğundan ince gösterir.

Diğer bir ipucu: Siyah çorap-siyah ayakkabı ikilisi bacak boyunu olduğundan uzun gösterir.

OPAK ÇORAPLAR
OPAK ÇORAPLAR
OPAK ÇORAPLAR
OPAK ÇORAPLAR

SEZON TRENDİ: SWEATSHİRTLER

Özellikle de spor giyinmeyi sevenlerin vazgeçilmezleri arasındadır sweatshirtler. Bu sezon da mini eteklerin üzerine baskılı ve yazılı sweatshirtler oldukça moda. Mini etek kombinini sporlaştırmak isteyenlerin tercih edeceği bir stil önerisidir.

SWEATSHİRTLER
SWEATSHİRTLER
SWEATSHİRTLER

DİZ ÜSTÜ ÇORAP- MİNİ ETEK

Kışın mini etek giymenin püf noktalarından biri: diz üstü çorap. Bu şekilde hem tarz gözükür hem de soğuktan korunmuş olursunuz. Bu stilin tamamlayıcısı ise botlar ve çizmelerdir.

Kurtarıcı ipucu: Eğer siyah bir uzun çizmeniz yoksa siyah bilekte biten bir bootie ile siyah diz üstü çorabı birlikte kullanarak çorap çizme görüntüsü yakalayabilirsiniz.

DİZ ÜSTÜ ÇORAP- MİNİ ETEK
DİZ ÜSTÜ ÇORAP- MİNİ ETEK
DİZ ÜSTÜ ÇORAP- MİNİ ETEK
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu