Burçlar

Terazi Burcu Kişisel ve Fiziksel Özellikleri

Terazi Burcu Kişisel ve Fiziksel Özellikleri Nelerdir? Terazi burcunda doğan insanlar, çekici vücutları nedeniyle genellikle beğenilirler. Vücutları, tasarım açısından oldukça sağlamdır.

Terazi Burcu Kişisel ve Fiziksel Özellikleri Nelerdir? Terazi burcunda doğan insanlar, boyları ve ince fiziği ile tanınırlar. Kahverengi saç, aralarında ortak bir özelliktir. Açık cilt tonları görünür. Terazilerin çoğunun gözlerinde derin bir renk tonu vardır. Bir Terazinin metabolizması rakipsizdir. Kilo almakta zorlanırlar. Terazi kişiliğine sahip olanların çok sevildiği yaygın bir bilgidir. Terazi burcu, daha fazla ağırlığı güvenle kaldırabilecek bir çerçeveye sahiptir. Bu nedenle, çoğu Terazi kilo almakta çok az sorun yaşar.

Terazi Burcu Kişisel Özellikleri

Terazi burcunda doğan insanlar genellikle çevredeki en muhteşem ve çekici insanlardan bazıları olarak kabul edilir. Kesinlikle herkes onları büyüleyici ve çekici bulur. Teraziler, olumlu ve coşkulu kişilikleri nedeniyle başkalarını büyüler. Teraziler tartışmakta çok iyi olduklarından, her zaman kendileri için ayağa kalkarlar. Teraziler, yüksek yola çıkmayı tercih eden mantıklı düşünürler olarak bilinirler. İyi bir kavgadan hoşlanan teraziler, paradoksal olarak barışçıl insanlardır.

Terazi Burcu Zayıf Özellikleri

Terazi insanı yaptığı şeyin doğru olduğuna inansa bile her zaman yetkili kişilerden onay bekler. Ancak onay aldıktan sonra harekete geçerler. Terazi burcunda doğanlar kendilerine iyi baksalar bile hastalığa karşı hassastırlar. Sonuç olarak, sağlık üzerinde bazı olumsuz etkiler olabilir. Terazi karakterindeki aşırı yiyiciler sıklıkla kilo alırlar. Teraziler yaşlandıkça çok fazla kilo alma eğilimindedir. Sağlıkları konusunda umursamaz tavırlar sergileyen teraziler hasta olmaya uygun bir yapıya sahiptirler. Terazi’nin kararsız tarafı vurgulanır. Ayrıca Terazi çok fazla öne çıktığı için savunmasızdır.

Terazi Burcu Güçlü Özellikleri

Tipik bir Terazi, ne pahasına olursa olsun çatışmadan kaçınır. Her şeyi düşünürler, etkili adımlar atarlar ve sonra başarılarını ilan ederler. Çoğu Terazi başarılı olana kadar devam eder. Amaç ve hedeflerinin peşinde kararlıdır. Terazi çevresini titizlikle inceler, gözlemlerinden yola çıkarak karşılaştığı kişiler hakkında fikir sahibi olur. Zihninde mükemmel bir denge sağlar. Sistem doğruyu ve yanlışı kesin olarak kavrar ve buna göre tepki verir. Teraziler, bu mantığı yaptıkları her şeye uygulayan rasyonel düşünürlerdir. Yaptıkları her seçimde en makul seçeneği ararlar.

Terazi Burcu Olumlu Özellikleri

Terazi burcunda doğan insanlar, sıcak ve misafirperver kişilikleriyle tanınırlar. Davranışlarında da adil ve etiktirler. Üstelik Teraziler, en derin öfkenin ortasında bile neşe duyabilirler. Bu burçta doğanlar çalışkan ve hevesli öğrenicilerdir. Bir Terazi için mükemmel kariyer, en büyük iki tutkusunu birleştirir: aşk ve sanat. Çünkü eğlenmek için yapılması gerekeni yapıyorlar. Terazi burcunda doğanlar tipik olarak zeki, mantıklı ve romantiktir. Terazi herhangi bir şeye karar verdiğinde, başarılı olana kadar nadiren dururlar. Bir burç olarak Teraziler, diplomatik yapıları ve uzlaşmaya açıklıkları ile tanınırlar. Kişilerarası ilişkilerinde adil ve mantıklı olan Teraziler, mantıklı yaklaşımlarıyla tanınırlar. Yapıya değer vermek Terazi’nin doğasında var.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu