Moda

Takip Edilesi Erkek Stil İkonları

Takip edilesi erkek stil ikonları ile stilinize yön verebilir; yeni ve çekici bir görünüme kavuşabilirsiniz.

David Gandy

Light Blue parfümünün reklam yüzü olan İngiliz model Gandy, 37 yaşında ve 191 cm boyundaki model, yazar ve tasarımcıdır. Maskülen tarzı, sartoeial tarz ile birlikte en iyi taşıyan kişilerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu stil ikonları dikkatinizi çekiyorsa; David Gandy’nin tarzını inceleyebilirsiniz.

Daniel; The Magic Fox

Blogger ve Alman model Daniel Fox, Instagram’ın en popüler olan modelleri arasında yer alıyor. Daniel Fox, seyahat, yaşam tarzı, moda bloğu ile son zamanlarda gündemde olan ve pek çok erkeğin ilham aldığı bir kişidir.

Mariano Di Vaio

Instagram’ın en popüler moda ikonlarından olan Mariano Di Vaio, 185 cm boyunda ve 28 yaşında. Kendine has saç modeli ile Türk erkeklerinin sıkça ilham aldığı model, aynı zamanda giyim tarzı ile de son derecede dikkat çekiyor. Genç segmenti hedefleyen koleksiyonların marka yüzü olan model; dinamik, maskülen ve çekici bir görünüm elde etmek isteyen kişilerin kesinlikle takip etmesi gereken birisidir.

Luca Sguazzini

Gezgin, influencer, model ve artist Luca Sguazzini Lizbon doğumlu İtalyan bir modeldir. Pek çok yabancı dile hakim olan model özellikle hafif serseri ve uzun saçları ile dikkat çekmektedir. Giyim tarzı ile erkek modası ilham kaynaklarından olan Luca’yı takip etmenizi öneririz.

Tomas Laso Argos

Erkek özel dikim markası Absolute Bespoke’un kurucusu ve CEO’su olan İspanyol modasına yön veren isim olan Argos, sartoryal giyimde erkeklerin ilham aldığı bir moda ikonu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Johannes Huebl

Günümüzün en popüler erkek moda ikonlarından birisi olan Huebl, elegan stili ve giyim tarzı ile ön plana çıkan 1977 doğumlu Alman modacıdır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu