Moda

Sıradışı İç Çamaşırları FeyLingerie’de 

Modaya bağlı olmadan çeşitlenen yani zamanı olmayan giyimler içinde sayılan iç çamaşırları hem kadınların hem erkeklerin en kişisel konuları arasındadır. Belki mayoda son trendlerden bahsedebilirsiniz ama konu iç çamaşırları olunca herkesin dünyası özeldir. ra dışı iç çamaşırları FeyLingerie’de iddiası sonuçta iki kadın girişimcinin yaratma çabasıdır.

Türk Üretimi

İki genç kadın tasarımcının yarattığı iç çamaşırı markası olan FeyLingerie ise tamamen Türkiye’de üretilen çeşitleri ile bu alanda fark yaratıyor. Sıra dışı anlamına gelen fey kelimesinin isim seçilmesinden bile tasarımcıların yapmak istedikleri anlaşılıyor. Şimdilik butik marka olarak yola çıkan FeyLingerie iç çamaşır koleksiyonu kadınları tüm yönleriyle anlatan dört çiçekten esinlenerek ve ra dışı iç çamaşırları FeyLingerie’de sloganıyla hazırlanmış. Siyah Zambak, Siyah Orkide, Beyaz Nilüfer, Vahşi Mor Papatya gibi isimler taşıyan bu özel koleksiyonlar saflıktan tehlikeli dişi olmaya kadar değişen kadın duygularını sembolize ediyor. Bu arada herhangi bir kalıba girmeden kadınların iç çamaşırı seçiminde özgürce davranabilmesinin de amaçlandığı markanın yaratıcıları tarafından dile getiriliyor.

Etkileyici ve Özgün Modeller

Tamamı dantel veya tülden yapılan özel çeşitler kadınların özel hayatlarına renk getirebilir. Kışkırtıcı iç giyim olarak tanımlanan bu çeşitler zaten ra dışı iç çamaşırları FeyLingerie’de demenin en özel bölümünü oluşturuyor. Ama iç çamaşırı seçimi kadınlar için her yerde kendine güvenmenin ve kendini rahat hissetmenin bir parçası olmuştur. Şehirli kadını kendine hedef kitle olarak seçen FeyLingerie bu alanda adından çokça söz ettirecek. Seksiliğin, rahatlığın ve özgünlük iç çamaşırlarda bir araya geldi.

Geçtiğimiz Şubat ayında tanıtım partileri yapılan ve ünlü modellerle birlikte sunulan FeyLingerie iç çamaşır koleksiyonuna önümüzdeki günlerde bikini ve mayo çeşitleri de eklenecek. Bikini giyerken mutlaka ideal ölçülerde olmanıza gerek yok. FeyLingerie “Bedeni Olumlama” anlayışını destekliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu