Moda

Maskülen Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Maskülen Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

 

Sonbahar döneminde moda dünyasında birbirinden önemli defileler boy göstermektedir. Önemli moda etkinliklerinde yeni sezon ürünleri tanıtılmaya devam etmektedir. Tasarımcılar farklı modelleriyle dikkat çekmektedir. 2015 Sonbahar ayakkabı modası göz önüne alındığında,maskülen ayakkabılar nasıl seçilmelidir sorusunun ön plana çıktığı ve sıklıkla sorulduğu görülmektedir.

Maskülen Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Maksülen tarz moda dünyasında son dönemlerde ön plana çıkan tarzlar arasında yer almaktadır. Bu tarz, yeni sezonda ayakkabılarda da görülmektedir. Maskülen ayakkabılar konusunda Oxford tarzı ayakkabıların ön plana çıktığını ve sık bir şekilde kullanıldığını görmekteyiz.

Maskülen ayakkabılar ile daha erkeksi bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Erkek ayakkabılarına benzeyen ve hafif bir şekilde topuğun yer aldığı bu modellerde koyu renklerin revaçta olduğu görülmektedir. Bunun yanı sıra yeni sezonda, koyu renkler ile açık renklerin birleşmesiyle oluşan şık modellerin de ön plana çıktığı görülmektedir.

Maskülen Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Maskülen ayakkabılar konusunda rahatlığın ön planda olduğunu görmekteyiz. Ayrıca bu tarz ayakkabıların daha çok iş dünyasında tercih edildiği de görülmektedir. Kumaş takım elbiseler ya da tek parça elbiseler ile tercih edilen bu tarz ayakkabılarda sonuç genellikle olumlu olmakta ve dikkat çekici bir görüntü elde edilmektedir.

Maskülen ayakkabılar ile birlikte rahatlık konusunda avantaj yaşayabilirsiniz. Bu tarz ayakkabılar ile birlikte sokak modasında ya da iş dünyasında ön plana çıkabilirsiniz. Rahatlığı ve hareket kolaylığı ön planda tutanlar için önemli markaların bu tarz ayakkabıları tercihinize sunulmuştur.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu