Moda

Kol Detaylı Bikiniler

Kol Detaylı Bikiniler

 

 

Yaz döneminde plaj modası konusunda hareketli günler yaşanmaktadır. Birbirinden önemli firmalar, son derece şık modellerini piyasaya sürmekte ve kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. 2015 plaj modası incelendiğinde kol detaylı bikiniler dikkat çekmektedir.

 

 

Kol detayı sokak modasının vazgeçilmez unsurları arasında yer almaktadır. Düşük omuz, geniş omuz trendi sokak modasında her dönemde oldukça revaçtadır. Bu konu artık plajlarda da karşımıza çıkmaktadır. Kol detaylı bikiniler ile farklı bir görüntü elde etmeniz ve şıklık yakalamanız mümkün olmaktadır.

Kol Detaylı Bikiniler

 

 

 

 

 

 

 

Kol detaylı bikiniler şık ancak kullanımı dikkat isteyen ürünlerdir. Bu bikinileri kullanmadan önce bronzlaşmanızda fayda vardır. Eğer hiç bronzlaşmadan bu modelleri tercih edecek olursanız kolunuzda kol detayı yüzünden şerit oluşacak ve bu da görüntü anlamında sıkıntıya neden olacaktır. Yani kolunuzda beyaz bir şerit istemiyorsanız biraz bronşlaşıp bu bikinileri tercih edin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kol detaylı bikiniler birbirinden canlı renklerle üretilmektedir. Bu bikinilerin kol kısmı feminen bir hava katmaktadır. Tarzınıza uygun bir model ve renk kombinasyonu muhakkak bulabilirsiniz. Bu modellerde ayrıca çiçek desenler ve çizgiler de ön plana çıkmaktadır.

Kol Detaylı Bikiniler

 

 

 

 

 

 

Kol detaylı bikiniler ile sokak modasının şıklığını plajda yaşamanız mümkün olacaktır. Kumların üzerinde yürürken tarzınızla dikkat çekecek ve aynı zamanda rahat edeceksiniz. Bu modelleri tercih ederken omuz genişliğinizi ve tamamlayıcı aksesuarları mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Birçok moda etkinliğinde öne çıkan kol detaylı bikiniler arasında tarzınızı en fazla yansıtan modeli seçebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu