Moda

Kaz Ayağı Desenler

Eski dönemlerde dünya bayan giyim modasında son derece yoğun bir şekilde tercih edilmekte olan kazayağı desenleri bu yıl yeniden bayan giyim modasında kendisine yer buluyor. Çok uzun bir aradan sonra bayan giyim modasında yeniden kendisine yer bulan kazayağı desenleri 2015 sonbahar ve kış aylarında bayanların en popüler trendleri arasında yer alacak gibi görünüyor.

Allah hiç bir anneyi babayi evlat acisiyla sinamasin Amin.
Allah hiç bir anneyi babayi evlat acisiyla sinamasin Amin.

Özellikle de siyah ve beyaz, siyah ve kırmızı, siyah ve pembe gibi ikili şekilde renk tonlarının kullanılmakta olduğu değişik boyutlara sahip olan kazayağı desenli kumaşlar bayan giyimde 2015 sonbahar ve kış aylarında öne çıkıyor. Bayan giyimde özellikle kış aylarının vazgeçilemez parçaları arasında bulunan elbise, ceket ve gömlek gibi ürünlerde yoğun şekilde kazayağı desenleri yer alacak.

Allah hiç bir anneyi babayi evlat acisiyla sinamasin Amin.
Allah hiç bir anneyi babayi evlat acisiyla sinamasin Amin.

Kaz Ayağı Deseni Bu Yılda Moda

Bunun dışında da ayakkabı, çanta ve fular gibi aksesuar ürünlerinde de kazayağı desenler son derece yoğun bir şekilde bu yılın modası içerisinde kullanılıyor. Farklı ve özgün kombin yapabilme konusunda da bayanlara kazayağı desenlerinin son derece büyük bir avantajı bayanlara sunuyor. Misal olarak bayanların kış aylarında günlük yaşantı içerisinde yoğun şekilde tercih etmekte oldukları Jean pantolon modellerinin üzerinde siyah bir renkte kazayağı desenli ceketler tercih ederek, son derece şık bir görünüme kavuşabiliyorlar.

Kış aylarının vazgeçilemez giyim ürünleri olan mont, kaban, palto ve ceketlerde de kazayağı modasının en yoğun ve en sık şekilde yer aldığı 2015 sonbahar ve kış sezon modasında öne çıkıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu