Moda

Kalın topuklu Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Kalın topuklu Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Ayakkabı konusunda önemli gelişmeler yaşanmaya ve yeni modeller üretilmeye devam edilmektedir. Ayakkabı denilince bayanların aklına gelen konulardan biri de topuk konusudur. Özellikle boy konusunda önemli olan topuk hususunda yeni modeller çıkmaya devam etmektedir. 2015 Sonbahar ayakkabı modası göz önüne alındığındakalın topuklu ayakkabılar nasıl seçilmelidir sorusunun ön plana çıktığını görmekteyiz.

Kalın topuklu Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Kalın topuklu ayakkabılar elbette ki ince topuklular kadar zarif bir çözüm sunmamaktadır ancak bu ayakkabılar da son derece şık modellerle karşımıza çıkmaktadır. Bu tarz ayakkabılar özellikle ince topuklarda burkulma gibi sorunlar yaşayan kullanıcılara hitap etmekte ve son derece olumlu sonuç alınmaktadır.

Kalın topuklu ayakkabılar konusunda dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Bunlardan biri, şekil konusudur. Bu tarz ayakkabılarda en fazla bilekten bağlamalı modeller ön plana çıkmaktadır. Bunun yanı sıra üzeri tamamen kapalı ve fermuar detaylı ayakkabılar da revaçtadır.

Kalın topuklu Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Kalın topuklu ayakkabılar ile ilgili dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de renk konusudur. Günümüzde en fazla siyah, bordo ve kahverengi tonların ön plana çıktığını görmekteyiz. Bu renklerin yanı sıra bazı parlak renk tonları da ön plana çıkmakta ve sıklıkla tercih edilmektedir.

Kalın topuklu ayakkabılar ile şıklığınızdan ödün vermeden rahatlık elde etmeniz mümkün olmaktadır. Bu tarz ayakkabılar ile ilgili tercihte bulunurken her türlü ayrıntıya dikkat etmeniz ve en doğru kararı vererek kombininizi tamamlamanız oldukça önemlidir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu