Moda

Kalıcı Stiller Oluşturun

Modanın geçici stilin kalıcı olduğunu bilenler birçok açıdan moda kurbanı olmadan hayatlarına devam ediyorlar. Farklı stillerle adından söz ettirenler arasına siz de katılabilirsiniz.

Her giydiğini yakıştıran ve her zaman şık olan ünlülerin stillerinden ilham almayan yoktur. Siz de bu furyaya katılarak, moda kurbanı olmayan günün gereklerine ayak uydurabilirsiniz. İşte stiliyle iz bırakan ünlüler ve tarzları!

Julia Roberts

1980 yılından itibaren stil ikonu olan Julia Roberts, günümüzde çok fazla değişmeyen tarzıyla dikkat çekiyor. Takım elbise stilinden hiç vazgeçmeyen ünlü oyuncu, günümüzde birçok farklı kombinle hayranlarının beğenisini kazanıyor

Brooke Shields

Kişiler yedisinde neyse yetmişinde de odur sözünü doğrulayan Brooke Shields, tek omuz aşkını hala sürdürüyor. Stiliyle ünlü olan ünlüler arasında Shieds de yer alıyor.

Madonna

Yaş almayan kadınlardan olan Madonna da stilini yıllardır muhafaza edenlerden. Modaya değil, moda ona uyuyor ve dikkat çekici bir stille her dönem gençlerin ikonu olmayı başarıyor.

Susan Sarandon

Davetlerde göğüs dekoltesi ve stilinin öne çıkması için kimden ilham almalıyım diyorsanız bu isim Susan Sarandon olacaktır. Hala seksi ve şık olan Sarandon, vazgeçilmez dekoltesiyle dikkat çekiyor.

Cindy Crawford

Cindy Crawford ikonik hale gelmiş olan beyaz gömleğiyle dikkat çekiyor. Seksi pozlarını tercih ettiği bu gömleği, genelde günlük stilinde de görüyoruz. Birbirinden farklı kıyafetleri tamamlayan ünlü isim, şık ve konforlu bir stilin benimsenmesi için her zaman sade modellerle stilini tamamlıyor.

Rihanna

Her zaman iddialı ve farklı stilleri ortaya çıkaran Rihanna, her ne kadar ikonik olsa da kendine has bir tarzı var. Kalıplaşmış stillere meydana okuyan vücuduyla her zaman güzelliğini ortaya çıkan ünlü sanatçı, abiye ve spor giyimde kendine has bir tarz benimsemiş.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu