Moda

Bol Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Bol pantolon nasıl kombinlenir? Son yıllarda oldukça sık tercih edilen bol pantolonlar bayanlar tarafından merak konusu olmuştur.

Bol pantolon nasıl kombinlenir? Sorusu çok araştırılmaktadır. Aslında sorunun cevabı hiç  de zor değildir. Her zaman bol pantolonlar ile kombin yapmak çok kolay olmaktadır. Bol pantolonların kullanımı çok rahat olduğu için son yıllar da trendler arasında yer almaktadır. Gelin sizler bol pantolonlar kimlere yakışır? kimlere yakışmaz bir bakalım.

Bol Pantolon Üzerine Hangi Tarz Bluz Giyilmelidir?

Dört mevsim tercih edilen bol pantolonların üzerine bluz seçimi kolay olmaktadır. Sadece dikkat edeceğiniz nokta bedeninize yakışan bir bol pantolonu seçmek olacaktır. Bol pantolonun üzerine pantolonunu kumaşına uygun gömlek, salaş tişörtler, badi, bluz ve hafif salaş bluzları tercih ederek kombin yapabilirsiniz. Yaz aylarında özellikle tercih edilen bol pantolonların üzerine genelde badiler çok kullanılmaktadır.  Bol pantolonların üzerine kısa göbeği açık bluzlarda çok tercih edilmektedir. Özellikle de yaz aylarında kullanıldığı zaman çok hoş bir kombin olmaktadır. Desenli bol pantolon giyerseniz şayet mutlaka üzerine sade ya da düz bir bluz tercih etmeniz gerekir.

Bol Pantolonun Altına Hangi Tarz Ayakkabı Kullanılmalıdır?

Bol pantolonunu altına genelde topuklu ayakkabı ve dolgu topuklu ayakkabılar tercih edilir. Fakat bol pantolonun kumaş özelliğine göre sivri burun ve çok topuklu ayakkabılar da tercih edilebilir. Özellikle de kısa boylu bayanlar bol paça pantolon giydikleri zaman paçalarını ayakkabı gözükmeyecek şekilde giyinmeleri gerekir.

Bol pantolonun altına giyilecek ayakkabılar;

  • Stiletto,
  • Dolgu topuk,
  • Babet,
  • Sandalet,
  • Topuklu ayakkabı,
  • Makosen ayakkabı,
  • Loafer ayakkabı,
  • Spor ayakkabı ve isteğe bağlı daha değişik ayakkabılar da tercih edilir. Sadece dikkat etmeniz gereken bol pantolonun kumaşı ve gideceğiniz mekana göre ayakkabı tercih etmeniz gerekir

Bol Pantolon Kimlere Yakışır?

Bütün bayanlar bol pantolon severler ve çok giyerler. Bol pantolon kullanacak bayanlar tercih ettikleri zaman mutlaka vücut yapılarına dikkat etmeleri gerekir. Bol pantolon özellikle uzun boylu bayanlara çok yakışır. Kısa boylu bayanlar da tercih edebilir ama tercihlerini doğru kombin yaparak kullanmaları gerekir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu