Moda

Ametist Yüzük Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Ametist Yüzük Modelleri ve Özellikleri Nelerdir? Doğal taşlar kadın erkek birçok kişi tarafından takı olarak kullanılmaktadır. Bizde doğal taşlardan biri olan bayan ametist yüzük modellerini yazımızda ele alalım.

Ametist Yüzük Modelleri ve Özellikleri Nelerdir? Kadın ametist yüzük modelleri takı tercihlerinde ilk sıralarda yer alır. Doğal taşlara yönelen ilgiyle birlikte bunlarla birçok takı tasarlanmıştır. Birçok faydası bulunan bu taşlar takı özelliği yanında şifa vermesiyle cazip gelmiştir. Artan taleple birlikte sahte kopyaları piyasada yer alan bu taşları almadan önce araştırmak akıllıca olacaktır. O zaman yazımızda bayan ametist yüzük modellerini ele alalım. Fakat bundan önce ametist taşı özellikleri ve faydaları neler bunlardan bahsedelim.

Ametist Taşı Özellikleri ve Faydaları

Ametist taşı sakinlik ve pozitiflik vermesiyle insanlara adeta şifa dağıtır. Depresyonda bulunan kimselere iyi geldiği ileri sürülür. Ayrıca ametist taşının bulunduğu yerde negatif enerji pozitife evrilir. Manevi anlamda huzur sağlayan bu taşların piyasada birçok sahtesi bulunmaktadır. Bu yüzden bir ön araştırma bu konuda yardımcı olacaktır.

Ametist taşı faydaları oldukça fazladır. Bu yüzden takı olarak kullanıldığında iyi bir enerji yayma özelliği olduğundan tercih edilir. Özellikle kadınların şıklıklarına şıklık katacak bu mor renkli göz alıcı taşın birçok modelde yüzükleri vardır. Yazımızın devamında bayan ametist yüzük modellerini ele alalım.

Bayan Ametist Yüzük Modelleri

Son zamanlarda oldukça ilgi gören doğal taşlar birçok takı tasarımında ilham kaynağı oluyor. Bunlardan biri olan ametist taşı doğal rengiyle yüzük modelleri arasında oldukça dikkat çekiyor. Doğal bir şıklığın yanında manevi dinginlik sağlaması cazipliğini daha da artırıyor. O zaman bayan ametist yüzük modellerinden başlıca olanlarını sıralayalım.

  • İşlenmemiş ametist yüzük
  • Doğal kapşonametist taşlı gümüş yüzük
  • Ametist taşlı es kadın yüzük
  • Ametist taşlı yuvarlak model yüzük
  • Ametist taşlı Aster çiçeği gümüş yüzük
  • Pırlanta ve damla kesim ametist taşlı yüzük
  • Mega kare mor ametist taşlı yüzük
  • Lotus çiçeği ametist taşlı yüzük
  • Athena silverametist üç taş model yüzük

Ametist yüzükler birçok farklı model ve büyüklüğüyle kadınlar tarafından ilgi görmektedir. Bizde yazımızda başlıca talep gören modellerini ele almaya çalıştık.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu