Burçlar

2021 Yay Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

2021 yay burcu kadını özellikleri nelerdir? Adlı başlığımızda yay burcunun genel özelliklerinden yay burcu kadınlarının genel özelliklerine kadar her şeyden bahsedeceğiz.

2021 yay burcu kadını özellikleri nelerdir sorusuna yay burcunun genel özelliklerini anlatmak ile başlayalım. Sembolü gibi yaya benzer özellikler göstererek okunu uzaklara fırlatır. Geleceğe dönük olan ve rahat bir insan yapısında olan yay insanları özgürlüklerine düşkün, maceraperest ve oldukça kıvrak zekalı insanlardır.

Yay Burcu Kadını Özellikleri

Yay burcunun genel özelliklerinden biri olan aşırı özgürlükçü ruhlu olma ve yeniliklere kucak açan bir yapıda olmak yine yay burcu kadının da bir özelliği. Kafasını koyduğunu yapan ama sorumluluk sahibi de olamayan bu başına buyruk burçtaki insanlar, baskın ve baskıcı insanlar tarafından oldukça sert eleştirilebilir. Birçok yönden alımlı ve hoş olan yay burcu kadınları esprili ve etkileyici derecede zeka gerektiren şakaları ile insanların onları çekici bulmasını oldukça normal hale getirirler.

Yay Burcunun Fiziksel Özellikleri

Genelde oldukça çekici ve güzel olan yay burcu kadınları uzun boylu ve fittir. Kumral ve beyaz tenli olurlar ve oldukça çekici bir yüz yapıları vardır. Nasıl görünürlerse görünsünler yay burcu kadını bu çekici fiziksel özelliklerini insanları etkilemek için ustaca kullanır.

Yay Burcu Kadınının Aşk Hayatı

Yay burcu kadını oldukça özgürlükçü ve yenilikleri seven yağıda olan bir burçtur. Oldukça ilgi isteyen bir yapısı olsa da kendi düşüncelerini savunma konusunda oldukça sert olabilirler. Ilımlı ve sevecen bir yapıları olsa da çok cesur ve maceracıdırlar. Eğer ilişkide olduğu kişi onları baskılıyor veya onları eğlendirecek kadar yenilikçi olamıyorsa yay burcu kadını bu durumdan kaçmak için fırsat kollayabilir. Oldukça entelektüel olan yay burcu ve bu burçtaki kadınlar kendi arzularının peşinden koşar ve ruh olarak tatmin olmayı çok önemserler. Gezmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seven yay burcu kadını oldukça enerjik olmasından dolayı aşırı sakin ve muhafazakar burçta insanlar ile beraber olmakta bazen çok zorlanabilirler. Maymun iştahlı olabilen bu burç, uzun zamanlı birlikteliklerden sıkılabilir veya ilk zamanlarda tek bir insana bağlı kalmakta zorlanabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu