Moda

2015 Yaz Modasında Püskül Rüzgarı

2015 Yaz Modasında Püskül Rüzgarı

Yaz sezonları moda dünyası açısından her zaman renkli ve hareketli trendlerle doludur. Ancak 2015 yazı önceki yazlara göre çok daha iddialı ve zengin trendlerle geldi. Püsküller bu trendlerin en dikkat çekici olanlarından biri. Öyle ki bu yaz ayakkabıdan çantaya, elbiseden eteğe hatta aksesuarlara kadar her yerde karşımıza çıkacak püsküller.

Püsküllü Elbise Ve Eteklerle Yaz Partilerinin Yıldızı Olun!

Yaz denildi mi akla gelen ilk şeylerden biri şüphesiz çılgın partiler. Özellikle tatil yörelerinde katılacağınız partilerin yıldızı olmak istiyorsanız püsküllü elbise ve etekler tam size göre! Püsküllü elbise modelleri geniş renk seçenekleriyle tüm ünlü markaların 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonlarında sizleri bekliyor.

Yaz tabi ki eteksiz geçmez. Bu yazın bombasıysa püsküllü etekler. Bu etekleri hem gündelik hayatınızda hem de davetlere, partilere katılırken giyebilirsiniz. Sezonun diğer öne çıkan trendlerinden biri olan transparan detaylı bluzlar ile püsküllü etek kombinlerinin yaz partileri için mükemmel bir seçenek olduğunu eklemeliyiz.

Püsküllü Ayakkabı Ve Çantalara Dikkat!

Püsküllerin 2015 ayakkabı ve çanta modasını etkilememesi düşünülemezdi elbette. Dün ya da ünlü tasarımcılar ve markaların yanı sıra ülkemizin tanınan markaları da 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonlarında harika püsküllü ayakkabı modellerine yer vermişler. Özellikle metalik püsküllü ayakkabılarla aynı anda 2 trendi ayaklarınızda taşıyabilirsiniz.

Püsküllü çantalar da yaz koleksiyonlarının en fazla dikkat çeken parçaları arasında. Sezonun gözde akımları hippi ve etnik giyinmenin vazgeçilmez unsurlarından da biri olmaları sebebiyle püsküllü çantalar yazlık alışveriş listenizin mutlaka ilk sırasında olmalı.

Etnik Tarzın Has Parçası Püsküllü Aksesuarlar

Son yıllarda moda dünyasında esen etnik rüzgarlar bu sene tavan yaparak hepimizi adeta uçuracak. Etnik tarzın olmazsa olmazıysa tabi ki püsküller. Zira bu tarzın en fazla kullanılan öğelerinden biri kızılderi tarzı aksesuarlar ve Kızılderili aksesuarlarının da alamet-i farikası püsküller. Hele de püsküllü küpeler, kolyeler olmadan bu yaz trend görünmeyi unutun!

Kısacası püsküllerin moda dünyasının tamamına hakim olması sayesinde bu trendi kolaylıkla kendi tarzınıza uyarlayabilir ve sadece trend değil stil sahibi ve şık da görünmeyi başarabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu